2008-01-19

Gerbiamieji šachmatininkai bei jiems prijaučiantys!

pasibaigė antrus metus vykstantis rengiamas internetinis turnyras Šiaulių krašto taurei laimėti. Kovos buvo aštrios, iki pat turnyro pabaigos nebuvo aišku, kas taps nugalėtoju. Ir štai rezultatai!

Pirmoji vieta – br. Kęstutis (Kysa) – Alytaus kraštas.

Antroji vieta – br. Kipras (KiperisFliperis) – Vilniaus kraštas.

Trečioji vieta – s. Dalia (daliune) – Alytaus kraštas.

Ketvirtoji vieta – br. Kęstutis (StaDiuM) – Alytaus-Vilniaus kraštai.

Valio valio valio!

Labai džiugu, jog šiemet turnyre matėme ne vien brolius, bet ir seses, iš kurių viena netgi užėmė prizinę vietą :)
Ateities turnyrų dalyviams patariame kreiptis į Alytaus kraštą, kad prieš pradedant žaisti pravestų šachmatinę skautoramą. Pagrindinis prizas (vėl) keliauja į Alytų – LS šachmatų sostinę! :)

Prašau visų dalyvavusiųjų: pasistenkite būti dainų konkurse „Gražių dainelių daug girdėjau“. Jo pertraukos metu jums bus įteikti prizai. Jeigu jūsų ten nebus – nesijaudinkite, prizai vis tiek jus pasieks vienu ar kitu keliu.

Iki kito turnyro.

Nei pieškos jums, nei rokiruotės!

Lietuvos skautijos Šiaulių krašto informacija