Dar nuolaidų nario pažymėjimo turėtojams

Senas Skautatinklis | 2008-01-19

UAB “Sportas ir mada” prekiauja turistiniu inventoriumi (Ferrino, Campingaz, Coleman, Silva, Loap, Hannah, Lasting) , kalnų slidinėjimo įranga (Head, Tyrolia, Nordica, Brynje, Smith, HBS, Factory, Pale, Wild Duck, MeatFly, Loap) bei sportine avalyne (New Balance). Žiemos metu Jums pasiūlys kalnų slides, snieglentes, slidžių/snieglenčių batus, apkaustus, slidinėjimo aprangą, termo drabužius, apsaugas, krepšius slidėms/snieglentėms/batams bei viską kas susiję su kalnų slidinėjimu.

UAB “Sportas ir mada” parduotuvėse rasite kalnų slidžių ir snieglenčių nuomą. Nuomojamas šio/praeito sezono inventorius. Atlieka kalnų slidžių ir snieglenčių remontą : paruošia inventorių naujam sezonui; galanda kantus, užtaiso pažeidimus, atnaujina "padą"(šlifuoja, teflonuoja, poliruoja), stato ir reguliuoja apkaustus, formuoja batų vidpadžius.

www.sportasirmada.lt

UAB “Sportas ir mada” parduotuves rasite Vilniuje:
Šeiminiškių g. 5a;
Pylimo g. 36.

Replique Boutique tai originalių papuošalų bei aksesuarų krautuvėlė. Originalūs, atkreipiantys dėmesį, jaunų menininkų netradicinėm priemonėm ir technika pagaminti aksesuarai skirti jaunimui, kurie nori atrodyti neįprastai ir stilingai.

Parduotuvė unikali ir tuo, kad joje bus galima ne tik nusipirkti, bet ir patiems susikurti bei pasigaminti norimą papuošalą čia pat veikiančioje „miniatiūrinėje“ manufaktūroje.

www.replika.lt
Replique Boutique parduotuvę rasite Kaune:
A.Mickevičiaus g. 8.

Naudok skautišką pažymėjimą,