Lietuvoje lankosi pasaulio skautų organizacijos (WOSM) Europos regiono komiteto narys Joao Armando Gonçalves

Senas Skautatinklis | 2008-01-15
Lankydamasis Lietuvoje Europos regiono komiteto narys ne tik aptaria svarbius Europinius skautiškus reikalus su Lietuvos skautija, tačiau ir lankosi įvairiose valstybinėse institucijose:
Švietimo ir mokslo ministerijoje, Seimo jaunimo reikalų ir sporto komitete, Vaiko teisių kontrolieriaus įstaigoje, Jaunimo reikalų departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje.

Šeštadienį numatomas bendras susitikimas su Kauno krašto vadovais, kurio metu svečias praves seminarą tema „Skautiškas judėjimas ir neformalus ugdymas per jaunimo programą“. Vėliau Trakuose įvyks vakarienė su Lietuvos skautijos Pirmijos nariais.

Šis vizitas dar kartą patvirtina Lietuvos skautijos svarbų vaidmenį Pasaulio skautų organizacijoje.

Primename, kad 2005 metais Lietuvoje jau lankėsi tuo metu už bendradarbiavimą su Lietuva atsakingas Europos regiono komiteto narys Paolo Fiora.

Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2008-01-15