Susibūrėm – laužą kūrėm!

Senas Skautatinklis | 2007-09-30
Šįsyk 80 krašto skautų išsiruošė į Joniškio rajoną. Mokėję sekti kelio ženklus Vilkiaušio miške galėjo daug ką įdomaus aptikti ir atlikti. Aplankyta žydų genocido vieta, sutvarkyta jos teritorija.

Kituose žygio punktuose teko keltis per įtemptą virvę jos nepaliečiant, visai skilčiai išlįsti per skylutę popieriuje, surišti mazgus iš spagečių!

„Suplojam – viens! du! Į puoduką – viens, du, trys!“ – išmokome ritmingą stalo ceremoniją. Iš bobų vasaros žolynų rišome kryželius.

O štai ir garsusis Vilkiaušio apylinkių Stounhedžas. Argi ne taip??

Čia veikė skautiškų priesakų teatras.

Vakarop žygeiviai parsibeldė į Jakiškių dvarą. Dvaro parke ir buvo kurtas Paskutinis laužas. Laužavedės kandidatės į vyr.sesės pasistengė, kad jis liepsnotų ir mūsų širdyse!

Po nakvynės dvare skautai raportuodami gyrėsi, jog išvaikė visus vaiduoklius, su kai kuriais susidraugavo ir netgi priėmė į skiltį!

Paskutinę rugsėjo dieną, sekmadienį, nužygiavome į Gataučius, kur Marcės Katiliūtės pagrindinėje mokykloje aplankėme parodą „Skautai: pėdsakas Šiaurės Lietuvoje“.

Paskutinis laužas – visai ne paskutinis! Tai tik proga rudeniop dar kartą susibėgti :))
Senas Skautatinklis | 2007-09-30