2007-07-23

Pranešk kaip pasitiksi skautų saulėtekį visam pasauliui

[b]Prancūzijos[/b] skautai ir skautės iš Savojos regiono planuoja atnaujinti savo skautišką įžodį aukščiausioje Europos vietoje Mont-Blano. Tuo tarpu apie 1000 [b]Indijos[/b] sostinės Delio skautų rugpjūčio pirmąją dalyvaus įvairiose akcijose: sodins medžius, neatlygintinai duos kraujo. [b]Zimbabvės[/b] skautai pasitiks skautų saulėtekį keturiuose miestuose liepos 31 dieną pradėdami mušti būgnus ir šokti aplink laužą iki pat rugpjūčio pirmosios ryto.

Nori sužinoti ką veiks likęs skautiškas pasaulis?

O gal nori pranešti likusiam pasauliui kaip tu pasitiksi skautų saulėtekį?

Apsilankyk http://www.pikeo.com/wosm

Šiame puslapyje World organization of scouts movement(WOSM) ir Pikeo nuotraukų duomenų bazė siūlo skautams iš viso pasaulio pranešti kaip jie pasitinka skautų saulėtekį.

Tau tereikia

Adresu ngooderson@scout.org nusiųsti informacija

who, what, when, where
anglų kalba ir pridėti kelias nuotraukas iš vietos kur atnaujinsite savo įžodį