Lietuvos skautija palaiko alkoholio reklamos ribojimą

Senas Skautatinklis | 2007-06-29
Daugelio alkoholio reklamų pagrindinis herojus – vyras, taip yra formuojamas klaidingas gero vyro, tėvo įvaizdis. Jei vaikas, jaunuolis nori būti drąsus, visų gerbiamas, stiprus kaip alkoholį reklamuojantys vyrai, tikėtina, kad jis seks pavyzdžiu, šiuo atveju labai neigiamu.
Lietuvos skautija mano, jog silpnas alkoholis yra toks pat pavojingas, kaip ir stiprus. Prie silpno ir saldaus greičiau priprantama, o jaunas besiformuojantis organizmas pripranta daug greičiau, vystosi polinkis priklausomybei.

Palaikome poziciją, jog valstybė turi rūpintis tauta, ypač jaunąja kartą, kuri yra mūsų dabartis ir ateitis – šiandienos ir rytojaus kūrėjai, o ne keletu gavėjų ir sąlygomis jų ribotoms dotacijoms.

Lietuvos skautija ragina LR Prezidentą JE Valdą Adamkų imtis veiksmų alkoholio reklamos ribojimui.

Lietuvos skautijos informacija
Senas Skautatinklis | 2007-06-29