2006-09-28

Naujasis Lietuvos skautijos Nario pažymėjimo veidas

[b]Sveiki, skautai ir vadovai,[/b] Aš esu Paulius Mikelinskas, Vilniaus Universiteto Matematikos ir Informatikos fakulteto studentas, studentų atstovybėje dirbęs su paramos pritraukimu renginiams.

Nuo šių metų vasaros įsitraukiau į skautų veiklą, o nuo rugsėjo mėnesio atėjau į Pirmijos Finansų skyrių. Ir nuo šiol aš būsiu Jūsų Skautiško Pažymėjimo Veidu!

Nuo mažens svajojau būti gaisrininku, vos netapau aviacininku, dabar siekiu matematikos mokslų. Man būdinga 3 K : k-komunikabilus, kvanktelėjęs, kūrybingas. O draugai mane apibūdina 3 D - draugiškas, darbštus, drąsus.

Mano atsakomybė:
* pasirūpinti, kad laiku ir tvarkingai būtų gaminami ir platinami Jums Nario Pažymėjimai;
* toliau plėsti nuolaidų, teikiamų LS nariams, tinklą;
* pildyti, stebėti duomenų bazę bei pateikti narystės tendencijas;
* bendrauti su Jumis:).

Tad primenu, kad Finansų skyrius laukia Jūsų duomenų (2007 m. žiniaraščių ir, kas neturi Nario pažymėjimo – užpildytų FS2 anketų) ir narystės mokesčio, o aš jau pasirūpinsiu, kad gražūs ir narystę įrodantys Nario pažymėjimai Jus pasiektų.

Nepamirškite man rašyti pazymejimas@skautai.lt -atsakysiu į visus klausimus!

Brolis Paulius