2019-03-12

Broli, sese, darbas ieško Tavęs!

VŠĮ Vilniaus skautų centras ieško direktorės pavaduotojo(s)!

Vilniaus skautų centras ieško direktorės pavaduotojo(s). Pagrindinė atsakomybė - darbas su edukacinėmis programomis, kitaip tariant - organizuoti ir administruoti edukacinių programų užsakymus (skautiškos vaikų ir suaugusiųjų šventės, mokymai įmonėms, skautoramos ir žygiai). Į tai įeina tokie veiksmai:
- pasiūlymų rengimas;
- sutarčių rengimas ir sudarymas;
- bendravimas su užsakovais el.paštu ir telefonu;
- edukacinių programų vedėjų suradimas, sutarčių su jais sudarymas;
- programos "Skautai neskautams" atstovavimas įvairiuose viešinimo renginiuose, pvz. mugėse Litexpo parodų centre;
- dalinis www.skautaineskautams.lt tinklalapio administravimas;
- dalinis facebook paskyros "Skautai neskautams" administravimas;
- direktorės pavadavimas kitose srityse, šiai atostogaujant arba dėl kitų priežasčių negalint vykdyti pareigų.

Darbo apimtys:
Daugiausia darbo (ir uždarbio) - balandžio-rugsėjo mėn. Šiuo sezonu gali pasitaikyti dienų, kai darbui teks paskirti ir 8 valandas. Tačiau spalis - kovas yra daug ramesni, darbo laiką galima planuotis visiškai laisvai.

Atlygis
Didžia dalimi atlygis priklausys nuo darbo rezultatų. Bazinis bruto atlyginimas yra 130 Eur. Tai suma, kuri bus mokama kas mėnesį, nepriklausomai nuo darbo apimčių ir rezultatų. Tačiau priedo bus mokama 10% kiekvienos edukacinės programos pardavimo sumos. Jei pats/pati veda edukaciją, tai mokamas dar ir atlygis kaip edukacijos vedėjui. Kitaip tariant, kuo daugiau rasis darbo, tuo daugiau bus atlyginimo.

Kokių savybių tikrai prireiks šiame darbe:
- atsakingumo;
- kruopštumo ir dėmesingumo detalėms;
- iniciatyvumo;
- gebėjimo gražiai bendrauti tiek el.paštu, tiek telefonu, tiek gyvai;
- kompiuterinio raštingumo.

Taip pat gali praversti, tačiau nėra privaloma:
panašaus darbo patirtis;
- renginių organizavimo patirtis;
- vairuotojo pažymėjimas;
- maketavimo pagrindai;
- pardavimo įgūdžiai.

Susidomėjai? Rašyk el.paštu skautai@neskautams.lt, prisek CV ir trumpą (iki 5 sakinių) motyvacinį laišką. Laiškų lauksime iki kovo 22d.
Turi klausimų? Skambink sesei Dovilei, 8-670-57556.

Nuotraukos autorius: Vytis Šulinskas