2019-03-07

Ar teko girdėti apie skautus?

Skautiško pradžiamokslio kursai Druskininkuose ir Šilutėje!

SKAUTIŠKO | PRADŽIAMOKSLIO | SEMINARAS

KUR IR KADA?

Jeigu tau yra virš 17 metų - tada kviečiame Tave dalyvauti skautiško pradžiamokslio seminaruose, kurie vyks Druskininkuose:  2019 m. kovo 15 d. nuo 13 iki 17 val. Druskininkų jaunimo užimtumo centre (Veisiejų g. 17H, Druskininkai). O Šilutėje vyks 2019 m. kovo 27 d. nuo 13 iki 17 val. Šilutės švietimo pagalbos tarnybos pastate (Liepų g. 16, Šilutė).

KOKS ŠIŲ SEMINARŲ STIKLAS?

Šiame seminare jums papasakosime kas tie skautai yra. Kiek ir kokių skautų yra Lietuvoje bei pasaulyje. Kuo ypatinga skautiška neformalaus ugdymo sistema, kad skautai pasaulyje skaičiuoja jau virš 111 metų. Kodėl skautauti pradeda vaikai ir kodėl – suaugę. Kur rasti skautus Lietuvoje ir ką daryti, jeigu norėtum prie mūsų prisijungti.

KAIP REGISTRUOTIS?

Norinčius dalyvauti seminare, kviečiame registruotis el. paštu grazina.kacergyte@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, bei kontaktinį telefoną. Daugiau informacijos tel. 868732726.