Gražių dainelių daug girdėjau 2019 finalas

Lietuvos skautija | 2019-01-17

Sausio 19 d. (šeštadienį) 10 val. Kaune, Kauno technologijos universiteto Statybos rūmų salėje (Studentų g. 48, Kaunas) prasidės jau XX dainų konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirtas vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui, finalas!

Dar kartą sveikiname laimėtojus!

Jaunesniųjų skautų ansambliai:
1 vieta - Tauragės kr. Karšuvos dr. vilkų gaujos ansamblį
2 vieta - Marijampolės kr. Prienų tunto Šilo dr.jaunesniųjų skautų ansamblį
3 vieta - Šiaulių kr. Medeinos dr. vilkų gaujos ansamblį ir Vilniaus kr. Skaisčio tunto Spenglos dr. jaunesniųjų skaučių ansamblį


Skautų amžiaus grupės solistus:
1 vieta - Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdų skilties solistę skautę Mažvydę Urbietytę


Duetus/ tercetus:
1 vieta - Kauno kr. Jonavos Šventosios tunto Medeinos dr.skaučių Rugilės Patašiūtės ir Eglės Suchockytės duetą
2 vieta - Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdų skilties skaučių Jorūnės Paslavičiūtės,Deimantės Žiogaitės,Austėjos Grinkaitės tercetą


Ansamblius:
1 vieta - Tauragės kr. Bišpilio tunto Karšuvos dr. Lelijų skilties skaučių ansamblį
2 vieta - Klaipėdos kr. Salanto dr. skaučių ansamblis ir Kauno kr. Pilies tunto Žemynos dr. skaučių ansamblis
3 vieta - Vilniaus kr. Skaisčio tunto Medeinos dr. kand. į skautes ansamblį


Patyrusių skautų amžiaus grupės solistus:
1 vieta - Klaipėdos kr. Salanto dr. solistė pat. skautė Benitą Brazaitę


Duetus/ tercetus:
1 vieta - Panevėžio kr. J. Kairio dr. pat. skaučių Rimantės Mičelytės ir Auroros Lobovaitės duetą
2 vieta - Panevėžio kr. Nevėžio tunto Austėjos dr. pat. skaučių Ievos Gumbinaitės,Vaivos Chimičiūtės,Urtės Gumbinaitės tercetą


Ansamblius:
1 vieta - Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Gervių skilties pat.skaučių ansamblį ir Vilniaus kr. Kernavės tunto Jundos dr.pat.skaučių ansamblį
2 vieta - Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. pat. skaučių ansamblį ir Marijampolės kr. Prienų tunto Mato Šalčiaus draugovę
3 vieta - Panevėžio kr. Medeinos dr. pat. skautų ansamblį


Vadovų amžiaus grupės solistai:
1 vieta - Tauragės kr. Brėkštos vyr. skaučių būrelio solistę Mildą Šečkutę
2 vieta - Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. solistę Gabrielę Černiauskaitę
3 vieta - Šiaulių kr. Kupolės vyr. skaučių dr. solistė Elzė Urbietytė


Duetus/ tercetus:
1 vieta - Vilniaus kr. vad. Jokūbo Giedraičio ir Justos Rubežiūtės duetą
2 vieta - vadovų Eglės, Andriaus ir Mindaugo tercetą


Spec. prizas už prisistatymą atiteko - Panevėžio kr. Medeinos dr. pat. skautų ansambliui
Spec. prizas už privalomą dainą "Laužų karta" - Tauragės kr. vadovų Eglės, Andriaus ir Mindaugo tercetui
Spec. prizas už privalomą dainą "Giedu dainelę" - Kauno kr. Raganos vyr. skaučių dr. ansambliui
Vyr. skautininkės prizas atiteko - Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. solistei Gabrielei Černiauskaitei


Grand Prix - Vilniaus kr. vad. Jokūbo Giedraičio ir Justos Rubežiūtės duetui

Preliminari renginio programa:

9.00 val. – Registracija

10.00 val. – Konkurso atidarymas, dalyvių pasirodymai

12.30 val. – Planuojama pietų pertrauka

14.30 val. – Planuojamas rezultatų skelbimas ir konkurso uždarymas

 

SVARBU: Prašome vienetų konkurso metu pietumis pasirūpinti patiems.

 

Dalyvių pasirodymų eilės tvarka:

6-10 m. amžiaus grupė (Jaunesnieji skautai):

1.Marijampolės kr. Prienų tunto Šilo dr.jaunesniųjų skautų ansamblis
2.Šiaulių kr. Medeinos dr. vilkų gaujos ansamblis
3.Vilniaus kr. Skaisčio tunto Spenglos dr. jaunesniųjų skaučių ansamblis
4.Tauragės kr. Karšuvos dr. vilkų gaujos ansamblis
 
11-14 m. amžiaus grupė (Skautai):
 
5.Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdų skilties solistė skautė Mažvydė Urbietytė
6.Kauno kr. Pilies tunto Žemynos dr. skaučių ansamblis
7.Vilniaus kr. Skaisčio tunto  Medeinos dr. kand. į skautes ansamblis
8.Šiaulių kr. Medeinos dr.Pelėdų skilties skaučių Jorūnės Paslavičiūtės,Deimantės Žiogaitės,Austėjos Grinkaitės tercetas
9.Klaipėdos kr. Salanto dr.skaučių ansamblis
10.Kauno kr. Jonavos Šventosios tunto Medeinos dr.skaučių Rugilės Patašiūtės ir Eglės Suchockytės duetas
11.Tauragės kr. Bišpilio tunto Karšuvos dr. Lelijų skilties skaučių ansamblis

 

15-17 amžiaus grupė (patyrę skautai):

12.Marijampolės kr. Prienų tunto Mato Šalčiaus draugovė
13.Panevėžio kr. J. Kairio dr. pat. skaučių Rimantės Mičelytės ir Auroros Lobovaitės duetas
14.Vilniaus kr. Kernavės tunto Jundos dr.pat.skaučių ansamblis
15.Klaipėdos kr. Salanto dr. solistė pat. skautė Benita Brazaitė
16.Panevėžio kr. Medeinos dr. pat. skautų ansamblis
17.Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Gervių skilties pat.skaučių ansamblis
18.Panevėžio kr. Nevėžio tunto Austėjos dr. pat. skaučių Ievos Gumbinaitės,Vaivos Chimičiūtės,Urtės Gumbinaitės tercetas
19.Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. pat. skaučių ansamblis
 
18+ vadovų grupė:
 
20.Šiaulių kr. Kupolės vyr. skaučių dr. solistė Elzė Urbietytė
21.Vilniaus kr. Laumės ir Ragės draugovių ansamblis
22.Tauragės kr. Brėkštos vyr. skaučių būrelio ansamblis
23.Vilniaus kr. vad. Jokūbo Giedraičio ir Justos Rubežiūtės duetas
24.Tauragės kr. vadovų Eglės, Andriaus ir Mindaugo tercetas
25.Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. ansamblis
26.Tauragės kr. Brėkštos vyr. skaučių būrelio solistė Milda Šečkutė
27.Kauno kr. Raganos vyr. skaučių dr. ansamblis
28.Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. solistė Gabrielė Černiauskaitė
29.Kauno kr. Stasio Jameikio skautų vyčių dr. ansamblis
 
DĖMESIO VADOVAMS:  visų vadovų lauks Vadovų oazė, tai laikas ir vieta visiems vadovams pabūti kartu, pasidalinti naujienomis, patirtimis, prisiminimais.

Renginio metu veiks Skautiška parduotuvė! Nepraleisk progos apsipirkti ir susipažinti su naujienomis.

Kviečiame aktyviai steigti savo vienetų (skilties, draugovės, tunto, būrelio) ar asmeninius prizus konkurso finalininkams.

Mūsų rėmėjai:

                           

Lietuvos skautija | 2019-01-17