„Tarnauk ir keliauk!“ - Iššūkis pat. skautams

Patyręs skaute,

Bešvenčiant 100-metį kviečiame dar nuoširdžiau daryti geruosius darbus. O už gera visada atsilyginama geru - gal būt Tu žygiuosi Jungtinės Karalystės kalnuose?!

Jei tau kovo 1 d. buvo 14-17 m. ir esi susimokėjęs LS nario mokestį už 2018 metus, kviečiame valantis dantis, stebint žvaigždes, klojant lovą ar kitu patogiu vakaro metu apgalvoti savo dieną ir rasti tądien nuveiktus geruosius darbus. Jei nieko rasti nepavyksta, tai gal kažką tikrai gero dar gali padaryti?

Iki liepos 1 d. atlikus gerąjį darbą tą pačią dieną pranešk mums - m.me/tarnauk.ir.keliauk. Veiksmą sek facebook.com/Tarnauk.ir.Keliauk

Liepos 6 d. trauksim laimingąjį patyrusį skautą, kuris laimės kelionę Jungtinės Karalystės kalnuose!!

Nori padidinti savo šansus?

+1 šansas: Kiekviena diena, kai praneši mums apie įgyvendintą gerąjį darbelį.