2011-09-09

Skautų Akademija 2011

Skautų Akademija jau greit!

Kas?  Skautų akademija 2011

..Kas?  Šių metų akademijos tikslas - fokusuotis į vieną iš WOSM Europos regiono darbo grupės tikslų – augimą per kokybės gerinimą. Bus nagrinėjamos organizacijų vystymosi, augimo, vadovavimo temos, taip pat bus kalbama ir apie asmens, kaip skauto, tobulėjimą.

Kur? Paryžiuje, Prancūzija

Kada? Spalio 28 – Lapkričio 1 dienomis (galima atvykti ir išvykti bet kuriuo metu, pasirinkus dalyvauti tik jus dominančiuose užsiėmimuose)

Kiek?  Dalyvio mokestis (įeina maitinimas, nakvynė ir priemonės) Kainos parai: jei gyveni keturviečiame kambaryje 79 EUR asmeniui, jei triviečiame - 82 EUR, jei dviviečiame kambaryje 86 EUR, jei vienviečiame kambaryje 101 EUR) + kelionės išlaidos.

Kam? Laukiami iniciatyvūs vadovai, aktyvūs nacionaliniame ar krašto lygmenyse.

Kaip? Prieš registruojantis PRIVALOMA apie norą dalyvauti pranešti rašant laišką international@skautai.lt IKI RUGSĖJO 15 dienos, gavus patvirtinimą bus suteiktos nuorodos, kaip užsiregistruoti.

Visa renginio programa ir kita informacija čia: http://academy.europak-online.net

URS informacija