Kas Naujo?
Skautų naujienos
Sausio 20 d. Kaune, VDU didžiojoje salėje jau 19 kartą nuskambėjo dainų konkursas "Gražių dainelių daug girdėjau", skirtas Lietuvos skautų judėjimo šimtmečiui ir vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui. Konkurso finale dalyvavo 47 atlikėjai: solistai, duetai-tercetai ir ansambliai. Visi dalyviai buvo suskirtsyti į 4 amžiaus grupes: 6-10 metų (jaunesnieji skautai), 11-14 metų (skautai), 15-17 metų (patyrę skautai) ir 18+ m.
KONKURSO PRIZININKAI:
6-10 metų (jaunesniųjų skautų) amžiaus grupė
SOLISTAI
I vieta - LS Kauno kr. F.Šakalio dr. solistė jaunesnioji sk. Emilija Janulytė
DUETAI - TERCETAI
I vieta - LS Jūrų skautų konferencijos E. Pilaterytės laivo jaunesniųjų skaučių tercetas
II vieta - LS Kauno kr. šv. Pranciškaus vilkų gaujos ir F. Šakalio dr. jaunesniųjų skautų br. Aido ir br. Rapolo duetas
ANSAMBLIAI
I vieta - LS Kauno kr. Pilies tunto Žemynos dr. jaunesniųjų skaučių ansamblis
II vieta - LS Šiaulių kr. Medeinos dr. vilkų gaujos ansamblis
III vieta - Lietuvos nacionalinės Europos skautų asociacijos Vilniaus krašto šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės ir švč. Veido Teresės dr. vilkų gaujos ansamblis
11-14 metų (skautų) amžiaus grupė
SOLISTAI
I vieta - LS Klaipėdos kr. Švėkšnos Alicijos Rugytės dr. solistė sk. Darija Freitikaitė
II vieta - LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdos skilties solistė sk. Mažvydė Urbietytė
III vieta - LS Tauragės kr. Romualdo Marcinkaus dr. solistas sk. Ignas Icikevičius
DUETAI - TERCETAI
I vieta - LS Utenos kr. Zarasų A. Kulviečio dr. skautų tercetas
II vieta - LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdos skilties skaučių Ulos ir Jorūnės duetas
ANSAMBLIAI
I vieta - LS jūrų skautų konferencijos Nemuno tunto Stulginskio laivo Žuvėdrų valties skaučių ansamblis
II vieta - LS Tauragės kr. Bištpilio tunto Karšuvos dr. Lelijų skilties skaučių ansamblis
III vieta - LS Marijampolės kr. Prienų tunto Šilo dr. skautų ansamblis
15-17 metų (patyrusių skautų) amžiaus grupė
SOLISTAI
I vieta - LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Bruknių skilties solistė pat. skautė Paulina Juškaitė
II vieta - LS Tauragės kr. Medvėgalio tunto Simono Gaudėšiaus dr. solistė pat. skautė Laura Aurylaitė
III vieta - LS Šiaulių kr. LDK Gedimino dr .Saulėgrąžų skilties solistė pat. skautė Elzė Urbietytė
DUETAI - TERCETAI
I vieta - LS Vilniaus kr. Kernavės tunto Jundų ir Ragučių dr. pat. skautų Dominykos ir Tauro duetas
II vieta - LS Panevėžio kr. Jurgio Kairio dr. pat. skaučių Auroros ir Rimantės duetas
III vieta - LS Panevėžio kr. Nevėžio tunto Austėjos dr. pat skaučių Urtės, Ievos, Vaivos tercetas
ANSAMBLIAI
I vieta - LS Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Gervių skilties pat. skaučių ansamblis
II vieta - LS Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Violos ir Trešnių skilčių pat. skaučių ansamblis
III vieta - LS Kauno kr. Pilies tunto Kaukų dr. pat. skautų ansamblis
18+ (vadovų) amžiaus grupė
SOLISTAI
I vieta - LS Marijampolės kr. Antano Gustaičio skautų vyčių būrelio solistas br. Simonas Krutulis
II vieta - LS Alytaus kr. vadovė solistė Rita Baranauskienė
DUETAI - TERCETAI
I vieta - LS Tauragės kr. vadovų Eglės, Andriaus ir Mindaugo tercetas
II vieta - LS Jūrų skautų konferencijos Šventosios tunto vadovių tercetas
ANSAMBLIAI
I vieta - LS Kauno kr. Raganos vyr. skaučių dr. ansamblis
II vieta - LS Kauno kr. Stasio Jameikio skautų vyčių dr. ansamblis
II vieta - LS Vilniaus kr. Kernavės tunto Jorės vyr. skaučių dr. ansamblis
III vieta - LS Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. ansamblis
GRAND PRIX atiteko - Lietuvos skautų sąjungos Vilniaus Pilies tunto vadovų ansambliui „Penki Maironio pirštai“
Su skautiškomis dainomis užaugo kelios kartos žmonių visame pasaulyje, vadinančių vieni kitus broliais ir sesėmis, pasiryžusių gerais darbais tarnauti Dievui, Tėvynei, Artimui. Sveikiname visus laimėtojus ir nuoširdžiai dėkojame konkurso dalyvius vetinusiai komisijai: Benjaminui Žemaičiui (komisijos pirmininkas), Juozui Meldžiukui, Irenai Didžiulienei, br. Giedriui Vaideliui, s. Rėdai Šakalytei ir s. Almei Jurevičienei, Rasai Navickienei.
Konkursą rėmė: