2017-12-31

Skautijai reikia tavęs!

Kviečiame prisijungti prie 2019-2022 metų Lietuvos skautijos strategijos kūrimo!

Lietuvos skautijos Taryba kviečia Tave prisidėti prie 2019 - 2022 metų organizacijos strategijos kūrimo!

Jeigu tu:

+ Esi Lietuvos skautijos narys;

+ Tau daugiau nei 16 metų;

+ Tau ne tik svarbi Lietuvos skautijos kryptis ir ateitis, bet nori turėti galimybę nukreipti organizaciją tinkama linkme;

+ Gali skirti laiko bendraudamas nuotoliniu būdu ir dalyvauti strateginiuose susitikimuose (pirmasis - jau sausio 27 dieną!)

Tuomet iki sausio 12 dienos pildyk šią anketą ir lauk naujienų! Iš užsiregistravusiųjų atrinksime 6-7 organizacijos narius, prisidėsiančius prie LS strategijos kūrimo.

Taip pat, jei tau 16 m. +, vis dar gali prisidėti prie Lietuvos skautijos strateginio įsivertinimo, užpildydamas šią anketą (iki sausio 15 dienos). Tavo nuomonė organizacijai labai svarbi!