2017-11-20

Pionerijos konkurso rezultatai!

Skelbiame pionerijos nuotraukų konkurso nugalėtojus.

Šių metų rudenį kvietėme visus skautus prisijungti prie skautiškos pionerijos nuotraukų konkurso. Dėkojame visiems dalyvavusiems - Jorės vyr. sk. drg., Raganos vyr. sk. drg., Ragės ir Karpyčiaus drg. (Skaisčio tn.), Šiaulių kr., Tauragės kr. bei Jūrų skautų konf.! Dalyvių darbus pamatyti gali Lietuvos skautijos Facebook paskyroje. Na, o dabar, skelbiame konkurso nugalėtojus, kuriuos prizai siurprizai pasieks dar iki Kalėdų:

Kategorijoje "Arčiau dangaus" nugalėjo:

Jūrų skautų konferencijos bokštas!

Autoriai: Jonas Žiūkas, Steponas Vaišnora, Vilius Sutkaitis, Medas Peseckis, Lukas Sapežinskas, Konstantinas Černych, Dovydas Dastikas, Paulius Juška, Augustas Lagys, Antanas Pedišius, Matas Siaurodinas.

Kategorijoje "Namų dvasia" nugalėjo:

Jorės vyr. skaučių draugovės kandidačių indauja!

Autoriai: Paslaptis :)

Kategorijoje "Oi laukiam laukiam" nugalėjo:

Jorės vyr. skaučių draugovės kandidačių vartai!

Autoriai: Paslaptis :)

Kategorijoje "Sėsk, brangioji" nugalėjo:

Šiaulių krašto lova!

Autoriai: Augustė Šapkinaitė, Grantas Šapkinas,Toma Andrijauskaitė.

Specialus Pionierijos konkurso organizatorių prizas skiriamas Skaisčio tunto, Ragės ir Karpyčiaus draugovėms už daugiafunkcinį statinį, kuris apima visose nominacijose vyraujančias funkcijas: vartų/bokštelio kompleksas su  labirintu pirmame aukšte, uniformų kabykla ir kitais patogumais!

Konkurso organizatoriai įsteigė specialųjį prizą už nuostabų skautiškos pionerijos eksponavimą Nojui Tomui Mockui.