Prisidėk prie skautijos gerovės ir laimėk nuostabų skautišką šaliką!

Senas Skautatinklis | 2006-03-08
Jei nori padėti visų mūsų organizacijai gyvuoti, stiprėti ir augti - neieškok žmonių gatvėje, tiesiog apsidairyk aplinkui – įtrauk į akciją savo tėvelius, gimines, gerus kaimynus ar tiesiog pažįstamus!

Kaip tai padaryti:

1. Surask žmogų, kuris užpildytų deklaraciją.
2. Užpildytą deklaraciją nunešk į savo apskrities Valstybinę mokesčių inspekciją (adresai internete - www.vmi.lt) arba atsiųsk mums į Nacionalinį Lietuvos skautijos biurą (Trakų g.18, Kaunas, LT – 44236).
3. Elektroniniu paštu atsiųsk vardus, pavardes bei telefono numerius žmonių, kurie užpildė deklaracijas. Nepamiršk pridėti ir savo duomenų (jie bus reikalingi prizui...).

Svarbiausia dalis!

Tie, kurie surinks bent 3 deklaracijas, kuriomis 2% bus skiriami Lietuvos skautijai, gaus nuostabią dovaną - skautišką šaliką!

Deklaracijos pavyzdys - apačioje.

Išsamesnė informacija:

Mindaugas Smilgius