2017-04-15

Perskaitykim 100 tremties, partizanų skautų parašytų knygų!

Perskaitykim 100 tremties, partizanų skautų parašytų knygų!

Broli, sese,

Skautų istorijos šimtmečio knygos rengėjai kviečia ir Tave prisijungti prie knygos kūrimo. Esame atrinkę 100 pavardžių brolių ir sesių, kurie buvo ištremti į Sibirą ar pasirinko partizano dalią. Jų istoriją turime žinoti, perskaitydami šias knygas ne tik prisiliesim prie svarbios Lietuvos istorijos dalies, bet ir pagerbsim prisiminsim skautus.

Ką reikia daryti?

- kreipkis į savo krašto seniūną;

- išsirink norimą knygą ar asmenį (neabebojam, kad rasi iš savo gimtojo miesto);

- perskaityk :)

- nueik į artmiausią muziejų ir daugiau suraski informacijos apie pasirinktą asmenį;

-  suradus istoriją apie skautavimą arba skautišką poelgį, ją nuskenuoki ar nufotografuoti ir nusiųski sesei Renatai Pociūtei - Grubinskei, kuri ruošia knygoje skyrių apie šiuos žmones (grubinske@gmail.com; skautuknyga@gmail.com)

- visa tai padaryk iki gegužės 15d. ir tapsi skautų istorijos knygos kūrėju, būsi ten paminėtas!

3 daugiausiai knygų perskaitę skautai/ės gaus specialų prizą. Taip pat bus apdovanoti ir 3 pirmieji padarę šį darbą.

Knygos „Lietuviškoji skautija 1986-2018“ rengėjai.

Sek knygos ruošimo darbus, naujienas facebook: „Knyga „Lietuviškoji skautija 1986 – 2018“