2017-04-07

Prie seno namo

Įprasmink septynias savo šios vasaros dienas!

Sese! Broli!

Mazgelis ant dešiniojo kaklaraiščio kampo nuolat primena, kad kiekvieną dieną turi padaryti po gerąjį darbelį. O ar norėtum padaryti didelį didelį didelį gerą darbą? Tokį, kuriuo padėtum artimui, išreikštum meilę Dievui ir pasitarnautum Tėvynei? Kviečiame tave prisijungti prie projekto “Prie seno namo” ir įprasminti septynias savo šios vasaros dienas.

Ką veiksim? Atnaujinsime namą močiutės, kuri pati jau nebepajėgia to padaryti.

Padarysim iš tokio tokį

prie seno namo 3.jpg

Na, gal ne visai tokį, bet kada būtų gera miela ir jauku :)

Kur? Trakų rajone, kur ir randasi minėtasis namas

Kada? Rugpjūčio mėnesį, darbus skirstomės į keturias pamainas po savaitę.

Kiek kainuos? Lygiai tiek, kiek kainuos Tavo atvykimas nuo namų iki Trakų. Viskuo kitku bus pasirūpinta.

Kodėl verta? Nes be to, kad padarysi didelį didelį didelį gerą darbą ir praleisi laiką smagioje skautiškoje kompanijoje, tai dar ir daug visokių įdomių ir naudingų dalykų veiksme vakarais.

Ką turiu mokėti? Jokių specialių žinių nereikia. Svarbu būti nusiteikus išbandyti naujus įrankius ir išmokti daug naujų dalykų :)

Kaip užsiregistruoti? Jei tau yra bent 16 metų, tai pildyk šitą anketą https://goo.gl/forms/YhoHBEHJlByc2f0A2 ir susitiksim rugpjūtį!

Tai vat, skubėk registruotis ir planuotis savo vasarą taip, kad nepamirštum ir gerų darbų.

Budėk!