Žygio konkursas „Žygiuoja, žygiuoja skautija"

Lietuvos skautija | 2011-09-09

Konkurse gali dalyvauti skautų ir patyrusių skautų skiltys bei vyresniųjų skautų būreliai. Skautų ir patyrusių skautų skiltys turi keliauti su vadovu.

Žygiui turi būti pasirinktas pavadinimas. Keliauti galima kuo įvairiausiai – pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis, plaustais, raitomis ir kitais čia nepaminėtais būdais.

Žygiui būtina pasirinkti laisvės kovų kelių motyvus, aplankyti bent keletą gamtinių/ istorinių/ kultūrinių objektų, siekti kuo geriau juos pažinti.

Žygio metu dalyviai turi aplankyti įsimintinas laisvės kovų vietas, susipažinti su laisvės gynėjų asmenybėmis ir gyvenimo istorijomis. Pageidautina, jog vietinė bendruomenė būtų supažindinta su skautų judėjimu.

Konkursui turi būti pateikta:

* žygio dalyvių (LS narių) sąrašas,
* skilties (būrelio) nuotrauka žygio metu,
* žygio aprašymas,
* foto/video reportažas,
* medžiaga apie aplankytus objektus,
* žygio maršruto žemėlapis

Rekomeduojama suorganizuoti pažintinius susitikimus – pristatymus apie aplankytus objektus, sutiktus žmones, patirtus įspūdžius ir atradimus bei suvokimus savo krašte.

Medžiagą konkursui iki spalio 1 d. siųsti adresu programa@skautai.lt

Kiekvienoje amžiaus grupėje bus paskelbta po skiltį/ būrelį nugalėtoją – laimėjusiųjų laukia ypatingi prizai!

LS JPS informacija

Lietuvos skautija | 2011-09-09