2007-02-21

Skautų įkūrėjo lordo Roberto Baden-Powellio gimtadienis!

Kaip ir kasmet vasario 22 dieną mus aplanko visiems pasaulio skautams svarbi diena!

Švenčiame skautų judėjimą įkūrusio lordo Roberto Baden-Powellio, kuris gimė 1857 metais, gimtadienį. Galime džiaugtis, jog būtent jam, vėliau tarnaujant britų kariuomenėje, kilo ta nuostabi mintis suorganuzuoti savanorius berniukus ir taip pradėti puoselėti nuostabią skautišką idėją!

Šiandien ši diena ypatynga dar ir tuo, kad šiais metais sukanka jau šimtas metų mūsų nuostabiam judėjimui!

Ir toliau branginkime, puoselėkime ir auginkime šią nuostabiausią Roberto Baden-Powellio dovaną - kad sulauktume 200, 300 ir 500 metų jubiliejų!

Na, o dabar... Kviečiame visus kuo linksmiau ir šauniau paminėti šį 150 metų jubiliejų!

Informacijos apie gimtadienio minėjimą Vilniaus krašte rasite čia, o Kauno krašte - čia.

LS VRS