Mamų mugė ieško darbščių rankų

Skautų draugai | 2016-09-13

Ieškomi norintieji savo rankomis prisidėti prie didžiausio Baltijos šalyse renginio, skatinančio šeimų draugystę. Rugsėjo 22–25 d. vyksianti Mamų mugė šiemet jėgas skiria ir pirmo vaikų hospiso Lietuvoje idėjos sklaidai.

Dideliam renginiui organizuoti reikalinga komanda, susidedanti iš darbuotojų ir savanorių. Dešimtyje mugių jau darbavosi slaugė, vienuolė, mokyklos direktorė, teisininkas, vairuotojas, žurnalistė, studentai ir daugybė kitų profesijų atstovų. Savanorių pasiaukojimas padėti net ir pusę dienos labai laukiamas, tačiau itin svarbus indėlis darbuotojų, kurie skiria kelias dienas ar net savaitę savo laiko. Renginio sėkmė be jų neįmanoma. 
 
Visus juos jungia noras aktyviai ir prasmingai leisti laiką – padėti tūkstančiams vaikų atnaujinti savo spintų ir žaislų dėžių turinį, kartu nepamirštant tų vaikų, kurių ligos ar nepritekliaus paženklinta kasdienybė yra ne tokia džiaugsminga. Jei galite prisidėti prie komandos ar savanorių, esate labai laukiami, praneškite apie tai ir savo draugams.
 
Rugsėjo 22–25 d. vyksianti sezoninė Mamų mugė rengiama jau 10 kartą. Į didesnį nei 5 tūkst. kv. m. plotą Vilniuje daugiau nei tūkstantis visos Lietuvos šeimų pristato išaugtus vaikiškus, nėščiųjų, moteriškus daiktus. Mugė sutraukia dešimt kartų daugiau pirkėjų. Mugės dalyviai šiemet remia pirmojo Lietuvoje hospiso vaikams, kuris bus kuriamas šalia pal. Mykolo Sopočkos slaugos namų suaugusiesiems, steigimą. 

Skaityk daugiau arba prisijunk prie savanorių.

Skautų draugai | 2016-09-13