2016-08-27

Kraštų pionerijos konkursas (nuostatai)

Pionerijos metus pradėk su trenksmu!

Hey sese, hou broli! Ar žinai kas jau visai čia pat, taip arti, kad ranka visai pasiekiama?

O gi Lietuvos skautijos pionerijos metai!

Taip taip, organizacija kviečia nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. iki pat 2017 m. rugsėjo 1 d. kaupti pionerijos žinias. Žinoma, ne tik kaupti, bet ir pademonstruoti, kokių fantastiškų dalykų galima sukurti pasitelkus vos porą pagalių ir virvę. O tam, kad metai sektųsi sklandžiai, pristatome vienintelę ir nepakartojamą, Pionerijos metų koordinatorę, sesę Laurą Jankauskaitę-Jurevičienę.

Tam, kad metus praleisti būtų dar paprasčiau, primename, kad:

+ Čia gali rasti skautiškų mazgų;

+ Čia gali rasti detalius paaiškinimus, kaip surišti norimą mazgą (EN);

+ Čia gali rasti knygą Pionerijos projektai. Dideli ir maži. (EN);

+ Čia gali rasti knygą Skautiška inžinerija (EN)

Idėjų, įkvėpimo, o gal tiesiog motyvacijos pasisemti kviečiam ir iš šio vaikino, sugebėjusio sau pasistatyti ne tik laužą ir indaują, bet praktiškai įsirengti namus. O kokį įsimintiniausią pionerijos statinį yra tekę statyti tau?

Na, o artimiausias tavęs ir tavo krašto laukiantis Pionerijos metų džiaugsmas - kraštų pionerijos konkursas! Jis vyks rugsėjo - lapkričio mėnesiais visoje Lietuvoje, sezono uždarymų metu. Kaip dalyvauti, ką daryti ir visus konkurso nuostatus rasi čia:

Pionerijos konkurso nuostatai