2016-06-05

Kvietimas savanoriauti Europos skautų regione (atranka)

Skelbiama atranka savanoriams, norintiems prisidėti įgyvendinant Europos skautų planą 2016-2019. Ieškomi skautišką bei profesinę patirtį turintys skautai, galintys savo žiniomis ir gebėjimais prisidėti prie strateginių Europos skautų plano prioritetų įgyvendinimo.

WOSM Europos regionas ieško savanorių, kurie prisidės prie regioninio skautų plano 2016-2019 įgyvendinimo!

Skelbiama atranka savanoriams, norintiems prisidėti įgyvendinant Europos skautų planą 2016-2019 metais. Ieškomi skautišką bei profesinę patirtį turintys skautai, galintys savo žiniomis ir gebėjimais prisidėti prie strateginių Europos skautų plano prioritetų įgyvendinimo. Kadangi galutinis regioninis planas bus patvirtintas Europos skautų konferencijos metu birželį, kandidatai turėtų vadovautis Regioninio plano 2016-2019 juodraščiu.

Įgyvendinant 2013-2016 metų Europos regiono skautų planą regione savanoriavo sesės Jorė Astrauskaitė ir Elena Sinkevičiūtė. AČIŪ joms už didžiulį indėlį, energiją, pasidalintas žinias bei patirtis, kurių dėka Europos skautų regionas toliau auga!

Prisidėti pageidavę savanoriai bus atrenkami dviejais etapais:

1. LS Taryba ir Pirmija atrinks savanorius, kurių paraiškos bus siunčiamos regionui.

2. Konkursas regioniniu mastu (pagrindinė atranka). Savanoriai bus atrenkami Žmogiškųjų išteklių grupės, kuri, vadovaujantis kriterijais, paskelbs galutinį savanorių sąrašą (ne anksčiau rugpjūčio mėn.)

Pozicijos

Working Group Coordinator (darbo grupės koordinatorius)
Working Group Member (darbo grupės narys)
Event/Project Coordinator (renginio/projekto koordinatorius)
Event/Project Group Member (renginio/projekto grupės narys)
Consultancy (Tailored Support) Coordinator (konsultantų grupės koordinatorius)
Consultant (Tailored Support) (konsultantų grupės narys)
Finance Support Group Member (finansinės grupės narys)

Atrankos kriterijai

- anglų kalbos mokėjimas (kalbėjimas, rašymas, skaitymas)
- gebėjimas dirbti komandoje
- motyvacija
- reikalingo laiko, skirto darbui regione, skyrimas. Išvažiuojamieji savaitgaliai per metus (bent du), elektroninė skype konferencija (bent kartą per mėnesį), 1-3 dienos per mėnesį planuojant veiklas. Visos veiklos užima atitinkamai daugiau laiko grupių koordinatoriams.
- veiklos patirtis tarptautiniame kontekste.
- vadovavimo ir lyderystės patirtis (grupių koordinatorių pozicijoms)
- amžius: 21+
- kandidatai turi būti nario mokestį susimokėję Lietuvos skautijos nariai

Atrenkant savanorius regione bus atsižvelgiama į lyčių lygybę tarp savanorių grupių.
Visos su savanoryste susijusios išlaidos (kelionės, apgyvendinimo) bus padengtos Europos skautų regiono lėšomis.

Reikalingi dokumentai

- CV (anglų k.), kuriame būtų informacija tiek apie skautišką, tiek apie profesinio gyvenimo patirtį
- Motyvacinis laiškas (anglų k.), kuriame turėtų būti atsakoma į klausimus: kodėl aš noriu būti regiono savanoris; kokiais savo gebėjimais aš galiu prisidėti prie plano įgyvendinimo; kokius regioninio plano strateginius punktus įgyvendinant aš galiu būti naudingas.

Rašant motyvacinį laišką reikėtų vadovautis Regioninio plano 2016-2019 juodraščiu.

Susidomėję kandidatai turėtų kreiptis el. paštu ir jiems bus suteikta daugiau informacijos apie pozicijas bei kvietimą.
Iki liepos 1 d. motyvacinį laišką bei skautišką CV siųsti el. paštu international@skautai.lt

Nuotraukoje: 2013-2016 metų Europos regiono savanoriai (iš euroscoutinfo.com)