2015-12-12

Kalėdinė Vilniaus krašto skautų mugė

Sveiki,

šiais metais Vilniaus kraštas tęsia Kalėdinės Vilniaus krašto skautų mugės tradiciją Vilniuje, kuri visus stebins įvairiausiais vaikų rankdarbiais ir kitomis iniciatyvomis. Šios mugės idėja yra surinkti lėšų draugovių veikloms ar kitiems skautiškiems projektams, iniciatyvoms, kurioms įprastai reikia pakankamai daugiau lėšų. Taip pat buvo siekiama suburti Vilniuje gyvenančius ir veikiančius skautus bei skatinti tarpusavio bendravimą.

Praeitais metais renginys puikiai pavyko. Buvo surinkta apie 2000 litų, kurie buvo skirti draugovių veikloms, taip pat buvo pakeistos Vilniaus skautų centro grindys ir suorganizuotas trijų dienų Vilniaus krašto skautų žygis. Šiais metais tikimės sulaukti dar daugiau dalyvių ir svečių mugėje.

Siūlome ir kviečiame Gruodžio 12d. 13-16h užsukti į Vilniaus įgulos Karininkų ramovę (Pamėnkalnio g. 13) praleisti smagiai laiką kartu, o galbūt net sugalvosite patys sudalyvauti :) Renginį lydės dainos, geros nuotaikos ir gražūs vaikų ir vyresniųjų skautų darbai!

Jei turite klausimų ar norite užsiregistruoti, rašykite: gabriele.radzeviciute@gmail.com

Sesė Gabrielė