2015-09-27

Broliai ir sesės, ar tikrai sotus alkano neužjaučia?

Panevėžio krašto skautų - Evelinos ir Teodoro gerasis darbelis!

Panevėžio krašto, Nevėžio tunto, Bitės – Petkevičaitės ir Medeinos draugovių skautų – Teodoro ir Evelinos gerasis darbelis.

Šiuolaikinį žmogų supa daug ir labai svarbių problemų. Juk kasdien matome per žinias, skaitome laikraščiuose ar girdime per radiją apie skurstančias šalis, alkanus ir baimės apimtus vaikus, ar karo pabėgėlius, neturinčius net pastogės, kur galėtų prisiglausti. Bet ar dažnai susimąstome, kaip galėtume padėti tiems, nepriteklių nukamuotiems, žmonėms. Nereikia ieškoti taip toli, užteks tik apsidairyti, čia, šalia mūsų yra žmonių, kuriems reikalinga pagalba. Kurie gyvendami iš paskutiniųjų uždirbtų pinigų neįstengia aprūpinti savo šeimos drabužiais ar net maistu! Apie tai susimąstę, nutarėme paaukoti nebenaudojamus drabužius tokioms, nelaimės ištiktoms šeimoms. Tad surinkę nebenaudojamus drabužius nunešėme juos į vaikų dienos užimtumo centrą, kur mus labai šiltai sutiko vienuolė – sesė Daiva.  Šis darbas nebuvo sunkus, nereikalavo fizinių jėgų, ar finansinių išteklių. Viskas ką reikia padaryti, tai surinkti nebenaudojamus drabužius ir nunešti nepasiturinčioms šeimoms ar tam skirtiems centrams. Tad, broliai ir sesės, ar tikrai sotus alkano neužjaučia?? Sulaužykime šį neteisingą posakį ir padėkime skurdesniems ir tai bus žingsnelis geresnio pausaulio link!