2015-09-15

Sveikiname su Lietuvos skautijos dvidešimtmečiu!

Dvidešimt metų tai visai nedaug!

Broliai ir sesės, sveikiname kiekviena iš jūsų su Lietuvos skautijos dvidešimtmečiu!

Tik jūs kasdieniu savo savanorišku darbu ir užsidegimu leidote mūsų organizacijai išaugti į nepalaužiamą jaunimo judėjimą, išauginote ne vieną stiprių Lietuvos piliečių kartą ir sukūrėte šiltą skautišką šeimą, į kurią kiekvienam mūsų taip gera sugrįžti. Šiandien mes galime džiaugtis būdami gyvybingos ir kūrybingos organizacijos nariais, nebijančiais išbandyti savęs ir patirti kažką naujo, neįprasto ir nematyto.

Skautų linkėjimų Lietuvos skautijai per šį šventinį maratoną išsakyta buvo be galo ir be krašto daug. O ar žinote, ko organizacija šios šventės proga linki jums? Tai nepailstantis ryžtas veikti ir įgyvendinti nutrūkgalviškiausiais, net ir jauniausiam skautukui į galvą šovusias idėjas. Tai nenumaldomas noras augti, sužinoti ir savo kailiu patirti daugiau, nei galėtum atsivertęs knygą. Tai nuoširdi ir geranoriška pagalba savo artimui, leidžianti kiekvienam iš mūsų skautiškoje stovykloje pasijusti tarsi grįžus į šiltus ir jaukius namus.

Su gimtadieniu, Lietuvos skautija!

LS Pirmija