2015-09-02

JOTA - JOTI 2015

Spalio 16 - 18 viso pasaulio skautai rinksis į JOTA – JOTI.

Labas,

Ar esi girdėjęs apie JOTA – JOTI (Jamboree On The Air - Jamboree On The Internet)?

Skaityk toliau jeigu atsakymas TAIP arba NE.

Spalio 16 - 18 viso pasaulio skautai rinksis į JOTA – JOTI . Tai daugiausiai skautų iš viso pasaulio pritraukiantis renginys. Praeitais metais jame dalyvavo net 1,3 mln. skautų. Renginio tikslas: skatinti skautų bendravimą tarp skirtingų šalių ir smagiai praleisti laiką.

Į kokį mišką tiek daug skautų tilps?

Į radijo bangų ir interneto tinklų! JOTA – JOTI metu, skautai renkasi į grupeles ir ieško kelių į kitų šalių skautų pastovykles naudodamiesi kompiuteriais ir radijais.

Šiais metais JOTA – JOTI Lietuvoje bus organizuojama Vilniuje ir Panevėžyje. Vilniaus universiteto radijo mėgėjų klubo pagalba vėl bus galimybė bendrauti su užsienio skautais radijo pagalba. Taip pat renginio metu gilinsimės į įvairias praeities ir dabarties komunikacijos priemones.

Nori turėti JOTA – JOTI savo mieste, tunte, draugovėje, skiltyje ? Labai puiku! Susisiek su manimi ir padėsime susipažinti su radijo mėgėjų klubu, bei pasiūlysime įvairių veiklų JOTA – JOTI metu.

(Nuotraukos autorius: K. Mileris)

Daugiau informacijos lauk JOTA – JOTI facebook puslapyje :

Karolis Martinaitis, JOTA – JOTI Lietuva koordinatorius:
karolis.martinaitis95@gmail.com