2015-08-24

Skautų, šaulių ir ateitininkų organizacijos veiks išvien

Šiandien, rugpjūčio 24 dieną, Vilniaus įgulos karininkų ramovėje Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos skautijos ir Ateitininkų federacijos atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria įsipareigojo kartu siekti bendrų organizacijų tikslų.

Sutartį pasirašė organizacijų vadovai – Lietuvos šaulių sąjungos vadas ats. plk. ltn. Liudas Gumbinas, Lietuvos skautijos vyr. skautininkė Ieva Žilinskienė bei Ateitininkų federacijos pirmininkas Vaidotas Vaičaitis. Šia, Lietuvos šaulių sąjungos iniciatyva parengta sutartimi nutarta kartu puoselėti bendras organizacijų vertybes – atsakomybę už savo šalį, pilietiškumą, bendruomeniškumą bei patriotiškumą, skatinti bendras organizacijų veiklas ir projektus.

Lietuvos skautijos vyr. skautininkė Ieva Žilinskienė teigė, kad nors šios šaulių, skautų ir ateitininkų organizacijos neoficialiai bendradarbiavo jau ilgai, ši sutartis yra didelis žingsnis siekiant bendrų veiklų, patirties dalinimosi renginiuose ir teigiamo organizacijų įvaizdžio formavimo Lietuvoje.

- Komunikacijos skyrius