Baltijos jaunimo konferencijos atgarsiai

Senas Skautatinklis | 2005-10-14
Konferencijoje sužinojome apie Baltijos jūros apsaugos projektus, vyko įvairios paskaitos apie vandens apsaugą. Buvo aptariama aplinkos apsaugos situacija susidariusi kiekvienoje iš šalių dalyvių ir bandoma ieškoti sprendimų, kurie padėtų stiprinti aplinkos apsaugą bei didinti žmonių susidomėjimą šia tema.

Gyvenome jaukioje kaimo sodyboje, kurioje ir klausėmės paskaitų. Taip pat dalyvavome lauko užsiėmimuose, tokiuose kaip: pasiplaukiojimas kanojomis, kolektyvo formavimo žaidimai bei didžiausią įspūdį palikusi išvyka į laukinių gyvūnų parką.

Šis projektas padėjo susirasti partnerių įvairiose, aplink Baltijos jūrą išsidėsžiusiose, šalyse, taip pat sudomino Lenkijoje ir Estijoje vykdomi aplinkos švarinimo projektai. Tikimės sukauptą patirtį bei kontaktus panaudoti panašių projektų įgyvendinimui.

Senas Skautatinklis | 2005-10-14