2015-01-14

Skautai kviečiami mokytis kinologijos

Vilniuje veiks jaunųjų kinologų studija, laukianti šunimis besidominčių vaikų ir jaunimo

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centre darbą pradės Jaunųjų kinologų studija. Ją lankyti kviečiami ir įvairaus amžiaus skautai, kurie myli šunis, domisi jų veislėmis, auklėjimu, dresūra bei nori sužinoti kuo daugiau apie nuostabius keturkojus draugus.

Nesvarbu, ar turi šunį, ar dar tik apie jį svajoji, Jaunųjų kinologų studija - puiki vieta susirasti "šuniškų" draugų ir išmokti ir sužinoti tai, ko nemoko mokykloje.

Kadangi užsiėmimų programa atitinka ir skautiškos kinologo specialybės programą, skautai turės galimybę įgyti ir šią specialybę. Nuoširdžiai tikiuosi susidomėjimo Jaunųjų kinologų studijos veikla, nes tai bus naudinga ne tik kiekvienam jos dalyviui atskirai, bet ir visam Vilniaus kraštui, nes paprastai tie, kas myli šunis, myli ir gamtą, todėl mielai prisijungia prie skautiškų vienetų.

Daugiau informacijos ir registracija - mokymo centro puslapyje:

Lauksiu jūsų užsiėmimuose!

Linkėjimai,