2015-01-07

Būtina perskaityti - „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“

Mūsų draugų - Krašto apsaugos ministerijos - parengtas leidinys

Skautui nebūna netikėtumų - jis visada aiškiai žino ką daryti, kai nutinka kažkas nenumatyto (A scout is never taken by surprise - he knows exactly what to do when anything unexpected happens).

Robert Baden-Powell

Skautas turi tikėtis geriausio, tačiau būti pasiruošęs viskam. Nenorime gąsdinti karo grėsme, tačiau kiekvienam atsakingam piliečiui yra būtina žinoti, ką daryti, kai valstybei gresia pavojus. O juk skautai patenka tarp atsakingų piliečių, ar ne?

Mūsų partneriai - Krašto apsaugos ministerija - pristatė leidinį apie pilietinę gynybą „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“. Labai rekomenduojame skirti truputį laiko ir perskaityti - dėl aiškumo, ramybės ir tvirtybės. Taip pat kviečiame dalintis informacija su draugais ir artimaisiais.

Budėkime!

LS vadijos informacija

Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui by Lietuvos_skautija