2014-11-14

KALĖDINĖ VILNIAUS KRAŠTO SKAUTŲ MUGĖ

Kalėdinė Vilniaus krašto skautų mugė rengiama pirmą kartą, siekiant Vilniaus skautams padėti surinkti papildomų lėšų sueigoms :)

Sesės, Broliai ir Draugai !

Artėjant žiemos šalčiams, ateina ir šilčiausių švenčių laikas! Šiais metais kviečiame visus brolius, seses, draugus ir tėvelius į nuostabią KALĖDINĘ VILNIAUS KRAŠTO SKAUTŲ MUGĘ, kurioje galėsite įsigyti rankų ir širdies darbo dailių dovanėlių savo artimiesiems, o kartu ir paremti Vilniaus miesto skautus.
Na o vaikus, bei jų vadovus raginame dalyvauti ir atskleisti savo talentus kitiems! Dalyvaujančios skiltys/draugovės galės pardavinėti savo pačių padarytus rankdarbius, pyragus, koncertuoti- daryti viską, kuo norėtumėte pasidalinti su kitais.
RENGINIO TIKSLAS: surinkti lėšų Vilniaus krašto draugovėms, kurias vaikai ir jų vadovai galės skirti žygiams, sueigoms, ekskursijoms ir kitai edukacinei veiklai.

Daugiau informacijos rasite: https://www.facebook.com/events/553125581500092/

PROGRAMA:

12-13h ŠVENTINIS KONCERTAS
13-15.30 h KALĖDINĖ MUGĖ

REGISTRUOJAMĖS iki lapkričio 20 d.

MUGININKAI registruojasi pas mane : taipalionyte@gmail.com, nurodydami:

Draugovė/Skiltis
Apytikslis vaikų skaičius
Kontaktinis vadovas
Pageidavimai, poreikiai renginiui (pvz.: stalas, kėdės)

MUZIKANTAI registruojasi pas Muzikos Guru Emiliją: juokiuos@gmail.com nurodydami:

Atlikėjo/Grupės pavadinimas
Nariai ir jų skaičius
Koncertavimo trukmė
Pageidavimai, poreikiai renginiui

AKTYVIAI DALYVAUKIM IR PABŪKIM KARTU !!!!
NEPAMIRŠKITE GEROS NUOTAIKOS IR KIŠENĖSE TURĖTI ŠIEK TIEK DAUGIAU

Gerų dienų,
Visuomet su gerais norais ir tikslais,
Sesės Gabrielė, Emilija ir Taira