2014-09-22

Kinologo specialybė laukia tavęs!

Kvietimas skautams, norintiems mokytis kinologo specialybės - išmoksime pasirūpinti šunimi, jį auklėti, dresuoti ir prižiūrėti.

Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centras (LKD MC) kviečia prisijungti jaunesniuosius skautus, skautus ir patyrusius skautus mokytis kinologo specialybės Vilniuje. Išmoksime pasirūpinti šunimi, jį auklėti, dresuoti ir prižiūrėti. Užsiėmimus kviečiami lankyti skautai ar besiruošiantys jais tapti, turintys šunį ar apie jį tik svajojantys.

Užsiėmimai prasidės spalio mėnesį. Lauksime laiškų el. paštu gabija.vys@gmail.com

Laiške parašykite, kokiam skautiškam vienetui priklausote, kokio amžiaus esate ir ko labiausiai norėtumėte išmokti specialybės mokymuose.

Nepraleiskite progos apsilankyti Mokymų centre ir susipažinti su kinologija iš arčiau!

Iki susitikimo,

sesė Gabija