2014-08-31

Žygis „Vasarą išlydint “

Tauragės krašto skautų žygis.

Rugpjūčio 27-ąją dieną vyko žygis „Vasarą išlydint“, kurį suorganizavo dvi Tauragės krašto, Medvėgalio tunto Laukuvos Norberto Vėliaus ir Šilalės Simono Gaudėšiaus draugovių kandidatės į patyrusias skautes.

Žygyje dalyvavo skautai iš Medvėgalio tunto, Laukuvos Norberto Vėliaus ir Šilalės Simono Gaudėšiaus draugovių, Bišpilio tunto Nemuno draugovės, bei dvi sesės iš "Brėkštos" vyr. skaučių būrelio.
Iš kart po rikiuotės Laukuvos miestelio centre, lydimi lietaus ir garsiai skanduodami, išėjome į žygį. Keliavome keliais, keleliais, pievomis ir miškais, aplankėme Kartuvių kalną, lipome į Aukštagirės apžvalgos bokštą, aplankėme Didžiųjų Vankių kūlį, kol galiausiai pasiekėme Medvėgalio kalną. Ant kalno giedojome giesmes, dainavome, bendravome, sušilome prie užsikurto lauželio, kepėme dešreles.
Saulei leidžiantis keliavome atgal į Laukuvą. Grįžome jau sutemoje. Žygį užbaigėme šilčiausiais apsikabinimais ir giesme.

Tauragės kraštas

Medvėgalio tuntas