2014-08-21

Roges žiemai ruošk vasarą II

Tęsiame pasiruošimą BTU. Taika ir krikščioniškos vertybės Europos kontekste

Sveiki,

kasmėnesį kviečiame melstis BTU intencija, taigi: Tave – SESE ir Tave – BROLI, kviečiame šią likusią savaitę melstis už mūsų BROLIUS KUNIGUS, kurie darbais, žodžiais ir malda įsijungia į Betliejaus Taikos Ugnies akciją.

Taip pat kviečiame paskaityti straipsnį, kuris kviečia pamąstyti - kaip sekasi įgyvendinti Šumano taikos siekį vienijant Europą ir būti krikščionimi šiandien?

Primename, kad dar gegužės mėn. kvietėme atsakyti į šiuos klausimus apie BTU iki vasaros pabaigos :)

1. Ar mūsų organizacijai svarbi BTU? Kodėl?
2. Ar dalyvavimas BTU gali stiprinti mūsų organizacijos skautų tikėjimą? Ar mums tai svarbu?
3. Ar BTU organizavimas gali padėti formuoti visuomenės teigiamą įvaizdį apie skautus? Kodėl mums tai svarbu?
4. Ar norime toliau tęsti BTU tradiciją Lietuvoje? Jei atsakymas taip, būtinai reikia atsakyti ir į šį klausimą – ką mes dėl to galime padaryti?

Jei nespėjote aptarti su vienetais - parašykite asmeninę savo nuomonę ir atsiųskite į btulietuva@gmail.com. Šie atsakymai padės organizuojant šių metų Betliejaus taikos ugnies akciją.

Budėkime!

Roges žiemai ruošk vasarą