2014-08-25

LS ieško: galimybė dalyvauti Baltic Sea Meeting, Estijoje

Spalio 3-5 dienomis Estijoje vyks kasmetinis Baltijos jūros subregiono susitikimas. Lietuvos skautija ieško dalyvio

Lietuvos skautija ieško dalyvio, kuris atstovautų LS kasmetiniame Baltijos jūros subregiono susitikime Estijoje, spalio 3-5 dienomis!

Baltic Sea Meeting - kas tai? Jau devintasis kasmetinis susitikimas, kuriame dalyvauja WAGGGS ir WOSM valstybės-narės vyks Estijoje. Pernai šis susitikimas vyko Kaune, Lietuvoje. Susitikime dalyvauja subregiono atstovai iš Skandinavijos, Baltijos šalių, Vokietijos, Lenkijos ir Kaliningrado atstovai. Kasmet šio susitikimo tema vis kitokia - tuo metu aktuali, visas skautiškas organizacijas jungianti tema.

Šių metų tema - tarptautinis skautavimas vietiniame lygmenyje. Kitaip sakant, dalinsimės gerosiomis patirtimis iš savo vienetų bei organizacijų, mokysimės, kaip įtraukti draugovės/tunto skautus į tarptautinį skautavimą, ką tai reiškia bei kaip tai įgyvendinti.

Lietuvos skautija ieško dalyvio, kuris:

• reprezentuos Lietuvos skautiją kartu su kitu URS skyriaus nariu bei Baltic Jamboree koordinatoriumi
  • turi skautiškos tarptautinės veiklos patirties
  • nori ir gali įgytus įgūdžius įgyvendinti savo vienete organizuojant tarptautinę veiklą
  • yra pilnametis (18+), geba susišnekėti anglų (bei kitomis) kalba
  • dengtųsi kelionės išlaidas iš/į Estiją

Lietuvos skautija siūlo:

• dalyvio mokesčio finansavimas (70 EUR)
  • pagalba ruošiantis renginiui
  • puiki tarptautinė patirtis
  • naujos pažintys ir kontaktai

Susidomėjus kreiptis į Užsienio ryšių skyrių international@skautai.lt