2014-08-20

Po WSC Slovėnijoje: fotoreportažas

Kultūra, draugai ir nesąmonės

Neapsimetinėsime, kad tik dirbome. Pavyzdžiui:

1. Vieną vakarą eidamos namo sutikome kelis danus, kurie paprašė padėti nešti:

2. Buvome menininkų rajone Metelkova, kuris kaip Kopenhagos Kristianija ar Vilniaus Užupis. Slovėnijai atgavus nepriklausomybę, menininkai apsigyveno buvusio kalėjimo teritorijoje, įkūrė ten hostelį ir savo dirbtuves. Būtina pamatyti savo akimis!

3. Liublianoje yra batų gatvė

4. Rask kur mes (užuomina: šalia Suomijos)

5. Mano draugas Juho verks, jei niekas iš Lietuvos 2015 m. nedalyvaus Suomijos Jamboree.

6. Taip atrodo popierinis skautavimas iš arti. Ar pasakojome, kad buvo sinchroninis vertimas į anglų, prancūzų, ispanų, arabų ir rusų kalbas?

7. Sutikom vyručius iš pernykščių Medinių kauliukų kursų Olandijoje. Melionas simbolizuoja Olandiją.

8. Čia mano naujas draugas, Ruandos skautų Tarybos pirmininkas Felipe. Per plauką likome iki galo neapsimainę pareigomis, bet rimtai svarsčiau keliauti į Ruandą.

9. Galerijoje radome šaukšų skautiškų beveik. Jei kas susiduriate su pametimo problema, pabandykit naudoti batraiščius.

10. Slovėnijos skautai kasdien stengdavosi mus nudžiuginti (nuotrauka iš WSC fb)

11. Azerbaidžiano prisistatymo kulminacija (nuotrauka iš WSC fb)

12. Liubliana naktį

13. Per atidarymo ceremoniją turėjome ką nors užrašyti ant lapelio, lapelį įdėti į balioną, balioną pripūsti ir numušti kitiems. Tada lauki kol gausi kitą balioną, susprogdini ir tadam - randi laišką nuo kažko! (nuotrauka iš WSC fb)