2014-07-22

Pokyčiai gyvenime?

Broli, sese, šiais metais baigei mokyklą ir keliauji studijuoti į kitą miestą? Prisijunk prie vietinių skautų!

Pokyčiai gyvenime? Kraustaisi? Pradedi mokytis kitame mieste? O gal tiesiog sugalvojai emigruoti?

Pritapti naujose vietose, susirasti naujų draugų, susitikti su senaisiais ir nepamiršti nuostabiausių laužų ir dainų prie jų, stebimų saulėtekių ir saulėlydžių, pusryčiaujančių ar vakarieniaujančių uodų, saugoti ir auginti tą jausmą, kuris mus visus puikiausiai suvienija, tau padės to krašto skautai!

Nedelsk, užpildyk anketą ir to krašto vadovas su tavimi susisieks, supažindins su savo kraštu bei broliais ir sesėmis! O jeigu išsikraustai į užsienį - nedvejok parašyti mums, mes tave nukreipsime pas brolius ir seses iš Lietuvių skautų sąjungos, kur galėsi net nebūdamas/a Lietuvoje tęsti skautavimą.

Iki pasimatymo!

LS Pirmija