2015-04-08

Užsisakyk skautišką pažymėjimą

Birželio 1-ai. užsisakyk pažymėjimą ir mėgaukis juo!

Atsinaujinusi skautiško pažymėjimo forma čia:www.skautai.lt/pazymejimas .

Taip pat, patobulinta pagalba pildant formą ir padarytas aiškesnis duomenų gavimo patvirtinimas.

Kas gali gauti nario pažymėjimą?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad LS nario pažymėjimas išduodamas tik Lietuvos skautijos nariams, susimokėjusiems nario mokestį.

Kiek kainuoja nario pažymėjimas?

Jeigu pažymėjimas gaminamas pirmą kartą arba senojo pažymėjimo galiojimas jau pasibaigęs, naujas pažymėjimas gaminamas nemokamai.

Jeigu pažymėjimas pamestas, pažeistas ar nebedžiugina / nebeatitinka pažymėjimo nuotrauka ir pavardė, tuomet už naujo pažymėjimo gamybą reikės susimokėti 4,35 Eur.

Mokėti reikia pavedimu:

Lietuvos skautija

Sąskaitos nr.: LT467044060003152352

Mokėjimo paskirtis: Už pamestą / naują pažymėjimą Vardenis Pavardenis.Skautų pažymėjimo formos pavyzdys

Kada pažymėjimai pagaminami ir kaip juos atsiimti?

Užpildytų pažymėjimų anketų laukiame iki: kovo 1 d., birželio 1 d., spalio 1 d., gruodžio 1 d.

Pažymėjimai siunčiami gamybai kovo/birželio/spalio/gruodžio 10 d. ir pagaminami per vieną mėnesį.

Jeigu užsisakei po nurodyto mėnesio 1 d., vadinasi savo pažymėjimo teks palaukti šiek tiek ilgiau.

Pagamintus pažymėjimus atiduosime į rankas užsisakiusiam arba krašto seniūnui.

Kiek laiko galioja nario pažymėjimas?

Nario pažymėjimas galioja 5-erius. metus. Kasmet jis atnaujinamas priklijuojant patvirtinantį narystės lipduką. Narystės lipdukus gauna visi organizacijos nariai susimokėję nario mokestį. Narystės lipdukus išduoda administracinis skyrius kai gaunamas žiniaraštis, kad vienetas susimokėjo nario mokestį.

Galutiniai akcentai

Per metus teko gauti įvairiausių formų ir pagrindinė problema - portretinė nuotrauka. Nebūtina, kad tai būtų ,,pasinė" nuotrauka, tačiau labai svarbu, kad iš jos būtų galima atpažinti žmogų. Taigi, nuotrauka turi būti geros kokybės, kur veidas - aiškiai atpažįstamas.

Jeigu kyla klausimų arba reikia pagalbos pildant anketą, kreipkitės el. paštu: pazymejimas@skautai.lt arba telefonu: 8611 82439

s. v., senj. Paulius Šukys