Skautiškos stovyklavietės naujienos

Jonas Dragūnas | 2014-03-12

Pirmoji džiugi naujiena – LS Taryba patvirtino mūsų skautiškos stovyklavietės ir Lietuvos skautijos partnerystės sąlygas. Tai stiprus impulsas stengtis ir judėti toliau. Šiuo metu yra ruošiama stovyklavietės ir Lietuvos skautijos partnerystės sutartis.

Atėjus pavasariui, pradėjome pavasarinius pasiruošimo darbus. Mūsų puslapyje (https://www.facebook.com/js.stovyklaviete) skelbiame pirmojo statinio brėžinius. Šią vasarą planuojame įrengti pirmą pastovyklę, galinčią priimti iki 150 stovyklautojų. Joje liepos mėnesį jau vyks dvi „jūrų skautai – neskautams“ stovyklos. Todėl pavasario darbų sąraše: WC/dušų pastatas, tvenkinys, kelias iki stovyklavietės, kiti reikalingi skautiški įrengimai ir statiniai.

Be visų pavasarinių darbų, stovyklavietė ieško savo VARDO. Paskelbėme stovyklavietės vardo konkursą ir gavome 26 vardų pasiūlymus. Ačiū visiems dalyvavusiems!

Pasiūlyti skautiškos stovyklavietės pavadinimai:

1. ScoutLand (SkautLandija),
24. Skautuva,
25. Burių namai,
26. Jūrvėja.

Šiuo metu vyksta antrasis turas (tęsis iki kovo 21d.), kurio metu renkame jums labiausiai patinkantį pavadinimą. Mes išrinkome 3 labiausiai mums tinkančius pavadinimus:

1. Skautų slėnis
  2. Moko skautai (Moko stovyklavietė)
  3. Skautų laivas

Kviečiame dalyvaut internetiniame balsavime – spausti čia

Jeigu jums patinka kiti pavadinimai, drąsiai rašykite savo siūlymus komentaruose.

Kviečiame lankytis mūsų puslapyje, kuriame stengsimės dalintis šviežiausiomis naujienomis.

Brolis Jonas

Jonas Dragūnas | 2014-03-12