Šilalės skautai siunčia sveikinimus Įkūrėjo dienos proga

Deividas Valauskis | 2014-02-22

Sveiki, Broliai ir Sesės!

Žiema, pas mus viešėjusi 3 mėnesius, savo vizitą baigia. Ji išeina, o mes su džiaugsmu pasitinkame gėles, saulę ir saujomis semiame šviesą, džiaugsmą ir šilumą. Mes, skautai, jį semiame dar ir todėl , nes vasario 22-ąją dieną pasitinkame skautų įkūrėjo Lordo Roberto Baden Powellio gimimo dieną. Tad džiaukimės ir švęskime šią dieną! Šilalės Simono Gaudėšiaus draugovės skautai sukūrė ir jums dovanoja video. Tai - dovana visai skautijai, visiems mums, visam pasauliui. Tegu nuoširdžiausi sveikinimai pasklinda po pasaulį ir pasibeldžia į visų - ne tik skautų - širdis. Tegu visi pamato, jog mes didžiuojamės, kad esame skautai, o Įkūrėjo diena - tai pati džiaugsmingiausia šventė mums visiems.

Tegu šią dieną mus sujungia vienybė ir didžiulė didžiulė meilė. Su Įkūrėjo diena!

Šilalės Simono Gaudėšiaus draugovės skautai

P.S. Paspauskite HD! Gero žiūrėjimo!

Deividas Valauskis | 2014-02-22