2014-01-07

Nemuno tunto gimtadienis

Pirmasis Nemuno tunto gimtadienis.

Gruodžio 14 dieną nemažas būrys jūrų skautų ir svečių sugužėjo į skautnamį  atšvęsti  Nemuno tunto pirmąjį gimtadienį. Per atidarymo rikiuotę buvo tarta daug sveikinimo kalbų ir įteikta dovanų.

Po sveikinimų prasidėjo šventinė programa: ruošėme žaisliukus Kalėdų eglutei ir atvirutę Nemuno tuntui, žiūrėjome ir aptarėme filmą “Overview”, bei žaidėme teatrinius žaidimus.

Pertraukėlės metu visi drauge, lyg didelė šeima, papuošėme eglutę. Tada prasidėjo pramogos lauke. Pasiėmę galybę įrankių, skautai išėjo į lauką kurti menines kompozicijas. Pjovė, kirto, kalė, rišo, statė savo kūrinius, ruošė jų pristatymus ir kūrė laužą.

Pasistiprinę ir paskanavę dovanų, apžiūrėjome labai skirtingas ir įspūdingas kompozicijas bei originalius pristatymus.

Galiausiai dar kartelį visi išsirikiavę, paskelbėme gimtadienį atšvęstą iki kitų metų.