2013-12-16

Ačiū!

Kalėdos jau čia pat - metas grąžinti visas skolas ir ištarti "ačiū" tiems, kam dar nespėjom.

Šie metai buvo velnišai ilgi - daug nuveikta, pamatyta, padaryta ir prisiminta. Kadangi, visko surašyti čia vis tiek nepavyks (gal ir nereikia ?), o padėkoti vis tiek norisi, šįmet pasistengsiu trumpai ir drūtai:

AČIŪ

Sesėms Mekeke ir Gabyšai, broliukams Gvidūnui, Karkei, Rolkiui, Kaspai ir Eimai - už tai kiek daug nuveikėm ir kiek nuėjom, už visas rimtas diskusijas apie Lietuvos skautijos viziją, ateitį ir misiją, už perbristus miškus ir tamsias naktis. Nebėr kur trauktis!

Sesei Ugnei - už tai, kad praktiškai kas dien galiu pasišnekėti su žmogumi, kuriam galiu pareikšti "noriu į mišką" ir nesulaukti klausimo "kokio velnio?".

Komunikacijų skyriui - už gerus darbo metus ir dar geresnę bendradarbių kompaniją. Laukit manęs grįžtant!

Panevėžio krašo Medeinos draugovei su br. Kęstučiu priešakyje - už tai, kad leidžiat pasijust lyg grįžus namo.

ir galiausiai kandžiam ir vyr. skautam - už tauteko prisiminimus.

Gražių artėjančių švenčių,

sesė Eglė