2013-12-02

Žiemos stovykla "Nerk į pusnį"

Ar jau ruošiatės žiemai? Ar jau nusipirkote šilčiausias kepures ir pirštines?

Heyyyyy skautai! Ar jau ruošiatės žiemai? Ar jau nusipirkote šilčiausias kepures ir pirštines? Jei ne, suskubkite! Nes gruodžio 13-14 dienomis, Panevėžio "Minties" gimnazijoje (Kniaudiškių 40) nersite į pačią šalčiausią pusnį!
Panevėžio krašto Skaistakalnio tuntas kviečia ir visus norinčius dalyvauti svečius iš kitų tuntų ar kraštų! :)
Skelbiame emblemos konkursą! Geriausios emblemos kūrėjas bus apdovanotas. Savo eskizus siųskite į el.paštą: paulius.jakaitis97@gmail.com
Stovyklos kaina: su maitinimu (pusryčiai, pietūs) 20-25 Lt, be matinimo 10-15Lt. Kaina dar bus tikslinama. Su maitinimu ar be priklauso nuo dalyvaujančių žmonių skaičiaus, jei mūsų bus daugiau nei 100, maitinimas bus!
Dar vienas PAGEIDAVIMAS: VISI turėkite kortelę su vardu, pavarde ir draugovės pavadinimu. Kam to prireiks sužinosite būdami stovykloje.

Tad nieko nelaukit ir registruokitės! Susitiksime stovykloje :)
Registraciją rasite paspaudę čia: https://docs.google.com/forms/d/1DiV5irBj_N_ZKnhc1VS4q5zS7XfXBu8yVN8jy4JEJNE/viewform