Pasikviesk Jubiliejinės stovyklos filmą į savo namus!

Ar nori pamatyti Jubiliejinės stovyklos filmą savo mieste? Pasikviesk jį į svečius!

Ką tau reikia daryti?

1.    Norėti organizuoti JS filmo pristatymą;

2.    Surasti kino salę / skautų būklo sieną, projektorių;

3.    Parašyti laišką sesei Laimai el. paštu: info@js2013.lt ir papasakoti, kuriame mieste vyks pristatymas, koks planuojamas formatas bei išsiaiškinti, kaip gauti patį filmą.

Būtina peržiūros sąlyga: pristatyme turi dalyvauti kuo daugiau skautų, ypatinga sąlyga: turi būti pakviestos visos mieste esančios skautiškos organizacijos.

Patarimas nr. 1: verta pakviesti kitų jaunimo organizacijų, miesto savivaldybės narius, jaunimo reikalų koordinatorius, kitų svarbių miesto institucijų darbuotojus – parodykim visiems, kaip smagu būti skautu!

Patarimas nr. 2 filmo pristatymas – puiki proga susirinkti, pamatyti nuo Jubiliejinės stovyklos nematytus draugus, pasidalinti rudens įspūdžiais ir tiesiog išgerti drauge puodelį arbatos. Išnaudokite šią progą!

Kai kurie miestai jau turi savo pristatymų organizavimo iniciatorius, bet jie visada mielai priims pagalbos ranką. Tad gali drąsiai rašyti jiems ir prisijungti:

-         Pristatymas Vilniuje: Vydūnas Trapinskas ir Laima Dagytė. Galima kreiptis: press@skautai.lt

-         Pristatymas Kaune: Milda Navaslauskaitė. Galima kreiptis: milda.navaslauskaite@gmail.com

Iki pasimatymo!

Peržiūrų organizacinė komanda