2013-10-07

Būk draugas - tapk skautu

Lietuvos skautija skelbia akciją: "Būk draugas - tapk skautu!"

"Gerą draugą aš turiu, jam parnešiu dooo-vaaaa-nų! Nieko man tikrai negaila - geriausiam draugui." - dainuodavo smagieji Tele bim bam.

O kiek gerų draugų turite jūs? Ar jie visi jau skautauja? Dar ne? Tai gal pats metas pakviesti juos prisijungti?

Lietuvos skautija skelbia akciją: "Būk draugas - tapk skautu!". Akcijos sąlygos labai paprastos:

1. Apsidairyk: gal aplink yra klasiokų, kiemo draugų, kolegų dailės būrelyje, kurie būtų puikūs skautai, bet vis nedrįsta, neranda progos prisijungti.

2. Pasikviesk tokį draugą į sueigą, žygį ar stovyklą - kartu juk visada drąsiau!

3. Kai šviežias skautas apsipras naujoje aplinkoje ir supras, kad skautu būti jėga, pasiūlyk jam tapti tikru organizacijos nariu - susimokėti nario mokestį.

4. Kai surasi tris tokius šviežius skautus ir pasirūpinsi, kad jie susimokėtų nario mokestį, parašyk apie tai laišką sekretorei Justei el.p.: info@skautai.lt Nepamiršk nurodyti draugų vardų ir pavardžių! Už akcijos įgyvendinimą būsi apdovanotas "Draugystės" emblema.

LS Pirmijos informacija