2013-08-29

WOSM Europos regiono atranka savanoriams 2013-2016

WOSM Europos regiono atranka savanoriams 2013-2016 metams

WOSM Europos regionas ieško patyrusių ir žingeidžių savanorių, norinčių prisidėti prie WOSM Europos regiono trimečio plano 2013-2016 metams įgyvendinimo.

Ateinančių triju metų temos: Įvairovė ir įtraukimas (Diversity and Inclusion), jaunimo įgalinimas (Youth Empowerment) bei augimas (Growth). Plačiau pasiskaityti galima pačiame plane:

2013-2016 metų Europos regiono planas

Taip pat bus sudarytos trys Core groups: Educational Methods, Organisational Development, External relations & Funding. Daugiau informacijos apie būsimą darbą ir tendencijas galite rasti plano juodraštyje.
Taip pat yra galimybė prisijungti prie Global Support savanorių, kitaip vadinamų Tailored Support konsultantų, kurie konsultuoja nacionalines organizacijas tam tikrai iškilusiais klausimais ir gali patarti, kaip susitvarkyti su problemomis.

Susidomėjusiems rašyti international@skautai.lt iki rugsėjo 3 dienos

Reikalavimai savanoriams

Profilis: atrinkti savanoriai bus iš įvairių lygmenų: nacionalinio lygmens darbuotojai, patyrę vienetų vadovai, entuziastingi individai ir ekspertai - visi, norintys pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis.

Būtinos savybės:

- galimybė dirbti tarptautinėje aplinkoje ir komandoje

- skirti nurodytą laiko trukmę darbui regione

- Nacionalinės organizacijos parama

Užimtumas dalyvaujant darbo grupėje:

- 3-5 savaitgaliai per metus,

- viena savaitė per metus ruošiantis ir dalyvaujant Europos regiono    renginiuose,

- 2-3 valandos per savaitę

Darbo pobūdis:

- reguliarūs susitikimai du kartus per metus

- Skype pokalbiai, elektroniniai laiškai

- kitos elektroninės priemonės

- susitikimai per įvairius regioninius renginius

Asmeninis tobulėjimas:

- patirtis dirbant su Europos lygio projektai ir iniciatyvomis

- patirtis dirbant tarptautinėje komandoje, tiesiogiai užmezgant kontaktus su skautų  vadovais iš visos Europos

- visos kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos pagal sutarimą apmokamos regiono.