Kur skautai slepia pupas?

Rūta Jurkšaitė | 2013-06-27

Sveiki!

Karščiausios naujienos iš Kauną užplūstančio jaunimo lūpų!

Įtariu, kad tu, skaute, tikrai kažką girdėjai ne tik apie jau išaiškintą DTA santrumpą, bet ir apie LJD. Broli, sese, ar žinai, kas tai?

Taip?

Bravo! Tu turi galimybę visą savaitgalį linksmintis Kaune su maždaug 8000 jaunimo iš visos Lietuvos!

Negirdėjai? Tad dabar skelbiame: Lietuvos jaunimo dienos Kaune! Atvažiuok, pabūsime kartu, pasilinksminsime koncertuose, eisime į susitikimus su įdomiausiomis asmenybėmis, švęsime susitaikinimo sakramentą, adoraciją ir bendrausime, dalinsimės savo patirtimi ir, aišku, vykdysime tyrimą: kur skautai slepia pupas? :)

O tai sužinoti bus galima teminio užsiėmimo "Dievui! Tėvynei! Artimui!" metu.

Lauksime tavęs! Jei nesi užsiregistravęs, į pupų paieškos tyrimą negalėsime tavęs įtraukti, bet vis tiek gali dalyvauti atvirose renginio dalyse, plačiau: http://www.jaunimodienos.lt/ljd2013/turinys/

s. Rūta J.

Rūta Jurkšaitė | 2013-06-27