2015-06-01

Lietuvos skautijos nacionalinio biuro informacija

Lietuvos skautijos nacionalinės būstinės informacija apie darbą ir ne tik.

Prasidėjus vasaros sezonui daugelis skautų pradeda kelionių po Lietuvą maratoną - stovyklos, žygiai daugybė kitų renginių. Keliaujant labai svarbu visada surast namus, nesvarbu ar tai palapinė ant ežero kranto, ar tentas šimtametėje girioje ar šiltoj lovoj namuose. Kiekvienas skautas žino, kad ir kur keliautum, Lietuvos širdyje visada gali rasti savo kampelį - skautų namą!

Lankantis stovykloje taip pat svarbu būti pasiruošus visiems nuotykiams ir iššūkiams bei nepamiršti savo tvarkingos uniformos. Šiais klausimais tau visada gali padėti Skautišką parduotuvė. Skautiškos atributikos taip pat galite įsigyti LS nacionalinėje būstinėje.

Primename nakvynės skautų name kainas:

Skautams

Ne skautams

nuo 1 iki 5 žmonių

6 ir daugiau žmonių

Viso namo nuoma savaitgaliui (penktadienis - sekmadienis) - 75

Parai darbo dienomis -  25

Būtina išankstinė registracija!

Dėl skautiškos atributikos visada galite kreiptis į s. Vilmą tel.: 8 684 24198 arba el. paštu: atributika@skautai.lt

Dėl nakvynės rezervacijos - br. Kornelijus tel.: 8 671 38421 arba el. paštu: ukis@skautai.lt arba s. Justina tel.: 8 614 79646 arba el. paštu: info@skautai.lt

Visais kitais klausimais galite kreiptis į s. Justiną tel.: 8 614 79646 arba el. paštu: info@skautai.lt

Lietuvos skautijos informacija