Skautiškos atributikos ir uniformos naujienos! (DĖMESIO: birželio 1 d. baigsis uniformų užsakymo terminas!)

Lietuvos skautija | 2013-05-23

Artėjant vasarai, skubame pranešti Lietuvos skautijos atributikos bei uniformos naujienas!

Pirmiausia norime informuoti, kad br. Jaronimas atributikos ir uniformos reikalais nebeužsiima. Į visus Jūsų klausimus nuo šiol atsakinės s.Gabrielė Motiejauskaitė, el.paštu skautiska.atributika@gmail.com arba telefonu 868424196 (gerbkime vieni kitų savaitgalius ir miegą).

Taigi, darkart trumpai apie viską, ko reikia, norint užsisakyti skautišką uniformą ir atributiką:

Sąskaitos numeris: LT26 7044 0600 0029 9166
Gavėjas: Lietuvos skautija
Į. k. 191907421
Bankas: AB SEB Bankas

• Ketvirtasis žingsnis: užsakymo lapus bei banko pavedimo kopijas atsiųsti el.paštu skautiska.atributika@gmail.com

Primename, kad uniformų užsakymai siuvyklai teikiami kas du mėnesius: birželio 1 d., rugpjūčio 1 d., spalio 1 d., gruodžio 1 d., ir t. t., o užsakytos uniformos bus pagamintos iki kito užsakymo pradžios, t. y. jei uniformą užsakėte iki balandžio 1 d., ji bus pagaminta iki birželio 1 d.; jei uniformą užsakėte ik birželio 1 d., ji bus pagaminta iki rugpjūčio 1 d., ir t.t.;

Skautiškos uniformos kainos:
Marškiniai: 75 Lt
Kelnės: 92 Lt
Sijonas: 75 Lt
Jaunesniųjų skautų uniforma (polo marškinėliai ir džemperis): 50 Lt.

Skautiškos atributikos kainas galite rasti skautiškos atributikos kataloge:

Skautiškos atributikos katalogas 2013 m. by Lietuvos_skautija

Liko neatsakytų klausimų? Kreipkis el.paštu skautiska.atributika@gmail.com arba skambink telefonu 868424198!

Naujoji sesė atributikai,
kand. į vyr. sk., s. Gabrielė
Lietuvos skautija | 2013-05-23