2013-05-23

Skautiškos atributikos ir uniformos naujienos! (DĖMESIO: birželio 1 d. baigsis uniformų užsakymo terminas!)

Viskas, ką reikia žinoti norint įsigyti skautišką uniformą bei atributiką!

Artėjant vasarai, skubame pranešti Lietuvos skautijos atributikos bei uniformos naujienas!

Pirmiausia norime informuoti, kad br. Jaronimas atributikos ir uniformos reikalais nebeužsiima. Į visus Jūsų klausimus nuo šiol atsakinės s.Gabrielė Motiejauskaitė, el.paštu skautiska.atributika@gmail.com arba telefonu 868424196 (gerbkime vieni kitų savaitgalius ir miegą).

Taigi, darkart trumpai apie viską, ko reikia, norint užsisakyti skautišką uniformą ir atributiką:

Sąskaitos numeris: LT26 7044 0600 0029 9166
Gavėjas: Lietuvos skautija
Į. k. 191907421
Bankas: AB SEB Bankas

• Ketvirtasis žingsnis: užsakymo lapus bei banko pavedimo kopijas atsiųsti el.paštu skautiska.atributika@gmail.com

Primename, kad uniformų užsakymai siuvyklai teikiami kas du mėnesius: birželio 1 d., rugpjūčio 1 d., spalio 1 d., gruodžio 1 d., ir t. t., o užsakytos uniformos bus pagamintos iki kito užsakymo pradžios, t. y. jei uniformą užsakėte iki balandžio 1 d., ji bus pagaminta iki birželio 1 d.; jei uniformą užsakėte ik birželio 1 d., ji bus pagaminta iki rugpjūčio 1 d., ir t.t.;

Skautiškos uniformos kainos:
Marškiniai: 75 Lt
Kelnės: 92 Lt
Sijonas: 75 Lt
Jaunesniųjų skautų uniforma (polo marškinėliai ir džemperis): 50 Lt.

Skautiškos atributikos kainas galite rasti skautiškos atributikos kataloge:

Skautiškos atributikos katalogas 2013 m. by Lietuvos_skautija

Liko neatsakytų klausimų? Kreipkis el.paštu skautiska.atributika@gmail.com arba skambink telefonu 868424198!

Naujoji sesė atributikai,
kand. į vyr. sk., s. Gabrielė